Tamamen Kişisel

Yeni Tema ile Bloglamaya Devam!

Bildiğiniz gibi blogu ilk meydana getirdiğimde Blogger altyapısı kullanıyordum, daha sonradan WordPress’e geçiş yaptık ve bir sene içerisinde iki farklı WordPress teması kullanmıştık. Eski temanın artık mobil kullanıcıların ihtiyacını karşılayamaması ve bloga biraz da yenilik getirme isteğim neticesinde blogun temasının değişmesi gerektiğine karar verdim. Yeni tema aslında Blografi içerisinde kullandığımız temamızdı. Fakat aynı şekilde Blografi için de tema değiştirmemizin artık vakti gelmişti. Ben de Blografi’nin çok beğendiğim temasının kişisel blogum da yer almasını istedim.

Düzenlemelerin büyük bir çoğunluğunu halletmiş olmama karşın hala daha blog içerisinde tasarımsal açıdan düzenlemem gereken yerler var. Dolayısıyla kısa bir süre daha sitede görüntüleme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni sistemin olumlu yönü ise tamamen responsive oluşudur. Böylece hemen her mobil cihaz içerisinde artık blogum tamamen sorunsuz şekilde görüntülenebilir hale gelecek.

Takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim, tasarım düzenleme aşamasında meydana gelecek olan görüntülenme hataları için şimdiden özrümü kabul edin. En manyağımsı yazılar ile tekrar kaldığımız yerden daha kaliteli bir görünüm ile devam etmek ümidiyle!

Burak Göç

Ben Burak! Mekanın sahibi ve pek az özelliği olan biriyim. M.S 2013’ten beri üşenmeden başımdan geçenleri paylaşıyorum. Boş konuşmayla sayıklama arasında ben yazıyorum, sen okuyorsun; öyleyse varım!Ama, olmayabilirim de…Şaka şaka, varım.Hayır, yokum.

2 Yorum “Yeni Tema ile Bloglamaya Devam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.