Tamamen Kişisel

Üstüme İyilik Sağlık, Bir Yaşıma Daha Girdim!

Bugün benim doğum günümdü. Ne sarhoştum, ne yastaydım. Bir bilgisayar koltuğu üstünde babamın baba olduğu yaştaydım… ve ben hala (Annemin insanlık ötesi çabasına rağmen) bekarım. Yeni yaş sürümü güncellemesiyle üstüme iyilik sağlık, bir yaşıma daha girdim. Doğal olarak bana (ve bize) ayrılan sürenin sonuna bir adım daha yaklaştım. (Uzun vadeli yatırımcı sponsorlarımdan şimdiden özür diliyorum 😄)

Biliyorsunuz, bazı yıllar insan hayatının uçurtma yıllarıdır. O sene başınıza meteor yağmuru dışında her şey düşer. Uçurtma yıllarda çöllerden uzak durmanız gerekir. Ne olur ne olmaz, kutup ayısına denk gelirseniz hoş şeyler yaşanmayabilir. Eski yaşım tam o türden bir şeydi. Yolumun hiç çöle düşmemiş olması başıma gelen en güzel şeydi.

Takvim bu konuda ne düşünür bilmem ama bu son yaş bana bi’ 10 sene sürdü gibi geldi. Ayrılıklar, gelen insanlar, giden insanlar, değişen insanlar, değişmeyen insanlar, ruhsal buhranlar ve daha bir sürü şey. Güzel şeyler de oldu. İzlenen harika filmler, diziler, okunan mıııhdeşem kitaplar ve kaybolan bir göbek vardı bu yaşta.

İnsanın hayatı uçurtma yıllarındayken inanılmaz değişebiliyor. Hayatınızın rotası tam düze oturdu derken, Balkanlar’dan gelen soğuk hava esintisi yazınızı kışa çevirebiliyor. İyisiyle kötüsüyle geride kalan bir yaş oldu. Anılar hoş, bazıları yok oldu. Umarım yeni yaşım bir başka uçurtma yılı olmaz ve yolum çöle düşmez 😄Balkanlardan gelen o soğuk hava hiç esmez ve yersiz insanlar karşıma çıkmazsa da sevinirim.

Kutlayan ve kutlamaya fırsatı olmayan (ya da kutlamak istemeyen) herkese teşekkürler.

Son olarak; Rabbim, ben Burak. Sen mevzuyu biliyorsun…

4 Yorum “Üstüme İyilik Sağlık, Bir Yaşıma Daha Girdim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!