İnceleme Atölyesiİnternet

Uçun Turna’lılar Uçun! Doğduğunuz Değil, İstediğiniz Yere!

21. Yüzyılın tüm çevrimiçi fırsatları ayağımızın dibinde. Teknoloji ve fırsatlar bu noktadayken artık seyahat tercihimizi yerden alıp göğe çıkarmanın, hatta göklerin üstüne çıkarmanın vakti gelmedi mi? İş olsun tatil olsun, yakın olsun, uzak olsun, nerede yaşıyor olursanız kaliteli seyahat orada olsun. Kara taşımacılığı bence artık çekilmesi güç bir meziyet haline geldi. Yolculuk boyunca bitmeyen saatler, aniden sıkışan trafikle başlayan gecikmeler, sesi bir türlü duyulmayan muavinler ve seyahat ettiğiniz aracın lastiğinin patlamasıyla şenliğe dönüşen toplantı günleri… Bunların hepsini geride bırakmak istiyorsanız istikbale yani, göğe bakmanın zamanı gelmiş demektir.

Daha önceki birkaç farklı içeriğimde sadece şehiriçi ulaşımında şahsi aracımı kullandığımdan ve şehirlerarası seyahatlerde artık hava yollarını tercih ettiğimden bahsetmiştim. Bu içeriğim yardımıyla size en pratik, en kolay ve en hesaplı şekilde uçak biletlerini cebe indirmeme yardımcı olan bir servisten bahsedeceğim; Turna!

 

Uçmanın diğer seyahat modellerinin önüne geçmesinin birçok nedeni var. Eskiden olsa acente acente gezip uçak bileti almak ve bulduğunuz bileti otobüs biletinin 5 katı fiyatına denk getirmek vardı. Oysa artık Turna gibi faydalı servisleri kullandığınızda otobüs biletinden daha ucuza satın alabileceğiniz uçak bileti seçeneğiniz var.

Peki, Turna bize nasıl yardımcı oluyor ve Turna’yı diğer servislerle kıyaslanamayacak kadar okkalı bir hizmet haline getiren özellikler neler?

Turna’nın Fiyat Grafiği ile Turnayı Gözünden Vurabilirsiniz!

Bütün yaz bolca çalıştım ve tatil işini olduğu gibi kışa bıraktım. Çünkü artık gözüm yükseklerde! Bu kış için güzel bir Ukrayna tatil planım var. Ne zaman gideceğimi ise kesinlikte Turna’nın fiyat grafiğini baz alarak belirleyeceğim. Turna’da diğer servislerde bulamayacağınız ve onu benzersiz kılan bir özellik var. Fiyat grafiği adı verilen bu özellik hangi uçak biletini ne zaman daha uyguna satın alabileceğiniz konusunda sizi aydınlatan bir yardımcı niteliğinde.

Örneğin Eylül ayında Kiev’e uçak biletini 800 küsür liradan satın alabilirim. Aynı grafiğe göre Aralık ayında Kiev’e bileti 400 küsür liradan satın alabileceğim. Yani Turna’nın fiyat grafiği ile fırsatı gözünden vurup tam 400 TL kar edeceğim. Bu fiyat grafiği özelliği deyim yerindeyse tam turnayı gözünden vurmak için tasarlanmış. Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde sürekli ucuz uçak bileti fırsatı kovalayanlardansanız, Turna’nın grafiği en yakın cicili bicili arkadaşınız olabilir.

Turna Puanlar Var!

Üniversite öğrencisi olan hemen herkes otobüs firmalarından elde ettiğimiz puanlar yardımıyla evimize ücretsiz gidip geldiğimiz zamanları hatırlıyordur. Turna’nın puan özelliği de tıpkı buna benziyor. Turna’dan uçak bileti aldığınızda Turna puanlar kazanıyor ve bu puanları kullanarak daha sonradan ücretsiz uçak biletinizi cebinize atabiliyorsunuz. Mantık aynı mantık ama kazancınızın çok daha büyük olacağı kesin.

Hani Kartınızda Puanlar Vardı, Ne Olmuştu Onlara?

Hani o kredi kartınızda alışveriş yaptıkça biriken puanlar vardı, sahi ne olmuştu onlara? Sizinkileri bilmem ama benimkileri Turna ile çoktan bir uçak biletine dönüştü bile. Turna’yı diğer servislerden ayıran en önemli özelliklerden biri kredi kartınızdaki puanlarınızı Turna puana dönüştürebiliyor olmanız. Benim kredi kartımdaki puanlar en son yaptığım Ankara seyahati için gidiş – dönüş bileti oldu bile. Sizinkilerin nereye bir bilete dönüşeceğini belirlemek ise size kalmış 🙂

Turna ile Uçmanın En Sevdiğim Yanı: Stress-free

Daha önce farklı uçak bileti firmalarını kullandım ancak hiç birinde Turna kadar rahat etmedim. Ecnebilerin stress-free diye çok kullandıkları bir kelime var. Stress-free; tamamen stressiz ve kaygısız olan şeyleri anlatmak için kullanılıyor. Turna ile alınan biletler, yapılan rezerveler her şey tamamen stress-free! Daha önce çalıştığım bir şirket ile online iptal yaparken ciddi sıkıntılar yaşamıştım. Henüz ihtiyacım olmadı ama Turna ile internet sitesi üzerinden online iptal ve değişiklikler birkaç basit tuşlama ile yapılabiliyor.

Yeni uçuş tercihim Turna ile ilgili olarak size aktarabileceklerim şimdilik bu kadar. Siz de Turna ile uçmak veya en azından bu neymiş diye bir bakmak isterseniz turna.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!