AndroidAraç Gereç

Tubazy MP3 Dönüştürücü ile Android’e Nasıl YouTube’dan Müzik İndirilir?

Apple’ın fiyakalı iPhone’larını seviyorum. Süheyl ve Behzat kardeşler birbirinden ne kadar ayrı durabilirse ben de iPhone’dan o kadar ayrı durabilirim. Batman için Betmobil, Süpermen için Xray görüşü neyse benim için iPhone o. iPhone’a dair sevmediğim şey, arkadaşlarımla tam eğlenmeye çıkacakken dışarı çıkma vizesini iptal eden eşe dönüşmesi. Bu kadın nerede bir eğlence olsa “Hop, dur bakalım bu güvenli değil.” Deyip bizim eğlenceyi kursağımızda bırakıyor.

Apple’da YouTube’dan müzik indirseniz adam akıllı kütüphane kuramıyorsunuz, kursanız kurduğunuzu bulamıyorsanız, bulsanız oynatamıyorsunuz. Tam arapsaçı.

Oysa Android safına geçtiğimizde YouTube’dan müzik indirmek için geliştirilen Tubazy gibi şahane ve ücretsiz uygulamalar var. Birkaç basit dokunuşla YouTube üzerinden istediğiniz parçaları MP3 veya MP4 formatıyla indirebiliyorsunuz. Komşunuzun eriklerine dalmak kadar kolay ama risksiz. Müzik kütüphanenizi de üşenmeden adam akıllı zevkiniz göre oluşturursanız dinleme de yanında taşı. Gerçi dinlemeyeceksek neden yanımızda taşıyoruz onu açıklayamayacağım.

Android cihazlarınıza Tubazy’yi kullanarak MP3 veya MP4 formatında müzik indirmek oldukça basit. Önce Google Play’in kapısını çalıp, Tubazy uygulamasını cihazınıza kuruyorsunuz. Bunun için hemen yukardaki linki kullanabilirsin. Kendi işimi kendim görürüm diyorsan, Google Play üzerinden Tubazy olarak aratarak malum uygulamaya ulaşabilirsin.

Bir sonraki adımda Tubazy’nin keşfet bölümünden Türkçe Popüler Şarkılar, Yabancı Popüler Şarkılar, Trend Videolar turuna çıkarak yeni bir şeyler keşfedebilirsin. Zaten kafanda ne yapacağın belliyse hemen alt taraftaki menüden “Dönüştürücü” sekmesine geçiş yapabilirsin.

Tubazy diğer uygulamalar gibi nazlı değil, mp3 dönüştürücü sekmesine girdikten sonra YouTube’daki ismiyle indirmek istediğiniz şarkının adını yazmanız yeterli. İndirmek istediğiniz şarkıya bulup tıkladıktan sonra açılan sekmeden MP3 olarak İndir veya MP4 Olarak İndir seçenekleriyle cihazına inmesini sağlayabilirsin.

Tubazy ile indirdiğiniz müzikler Orhun Kitabeleri gibi cihazınızda çakılı kalmıyor. Uygulama üzerinden hepsini derleyip toplayabilir, kendinize göre çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Böylece cihazınızın hafıza kartını otoban boyunca etrafa çöpler saçılmış gibi MP3’lerle doldurma derdinden de kurtulabilirsiniz. Dertsiz tasasız ve Android’e YouTube’dan müzik indirmenin en kolay yolu olan Tubazy’i unutrsanız blogumun hemen sağ köşesindeki logosundan da daima erişebileceğinizi unutmayın.

Bir Yorum Yapılmış “Tubazy MP3 Dönüştürücü ile Android’e Nasıl YouTube’dan Müzik İndirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!