Tamamen Kişisel

Tempoyu Düşürüyoruz…

Yazacak çizecek ne kadar çok şey birikti listemde biliyor musun? Yeni aldığım ürünler, yeni denediğim şeyler, çıktığım seyahatler ve daha bunun gibi takribi 30 kadar farklı yazı planım var. Bu gariplerin hepsi Google Keep içerisinden masum masum bakıyor gözlerime. Ne var ki, işimin gücümün yoğunluğu ve laptop’ı ofiste bırakıyor olmam nedeniyle bir şekilde tamamlayamıyorum aklımdakilerini.

Oysa eskiden böyle miydi sevgili okur? Gırgır şamata ve hatta tırı vırı ne kadar şey varsa üzerine yazar internet okyanusunun derinlerine bir yerlere sallardım. Yazdıklarımın bazıları internet okyanusunun dibine giderken bazılarıysa en yoğun sahillere giderdi. Muhtemelen birinin işediği sahiller yok mu heh işte onlara.

Normal şartlarda (ki hayatın pek normal olmadığını düşünürsek) iki güne veya en geç üç güne yeni bir şeyler yazıp karalıyordum. Lakin gelecekteki hayat tempomu da göz önüne alacak olursam bir süre daha blogda sessizlik hakim olacak gibi duruyor. İmkanım olursa bundan sonra en azından haftada bir defa yazmak ve neler yapıyorum neler ediyorum yazmak istiyorum. Tabii, onu da yazmaya fırsat bulabilir miyim bilmiyorum.

Anlayacağınız tempoyu düşürüyoruz. Elbette her düşen temponun bir de yükselişi olacaktır. Bu yüzden şimdilik siz haftada bir filan uğramayı düşünün yanıma. Kim bilir belki hayatımı değiştirecek bir şey yaşamışımdır ve bu sizin de hayatınızı değiştirebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!