Bak Bu Tutar!Servisler

Sevgiliye Yeni İş & Terfi Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler)

Özel günlerde sevgililerin birbirini hatırlaması ve jest yapması bir gelenektir. Fakat öyle durumlar vardır ki, özel günler dışında da sevgilinize değer verdiğinizi ve her zaman yanında olduğunuzu göstermeniz gerekir. Onun ilk işine başlaması, yeni bir işe geçmesi ya da terfi etmesi gibi.

Eğer sevgiliniz yeni bir işe başlayacaksa ya da terfi aldıysa, onun heyecanına ortak olmanız ve elinizden geldiğince ona destek olmanız gerekir. İster güzel bir hediye ile isterseniz de onu cesaretlendirecek cümleler ile desteğinizi sevgilinize gösterebilirsiniz. Ya da her ikisini birden yapabilirsiniz.

O zaman önce mesajınızla başlayalım. Neden mi? Çünkü bir hediyeyi özel kılan şey, mesajınız sayesinde sağlayacağınız kişisel dokunuştur. Doğru kelimeleri seçtiğiniz zaman fark yaratabilirsiniz.

Bu farkı yaratmak için 3 basit ve altın kural;

1- Kart Mesajı Seçimine Önem Verin

Sevgilinizin sevdiği şeyleri hatırlatan ve heyecanını yatıştıracak bir kart seçtiğinizden emin olun. Referans olabilecek bazı kart notu mesajlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

2- Sevgilinize Yanında Olduğunuzu Hissettirin

Bugün sevgilinizin en heyecanlı günlerinden biri…  Bu yüzden onun yerine kendinizi koymalı ve yazdıklarınızla onun yanındaymış gibi hissettirdiğinizden emin olmalısınız.

3- İçinizden Geldiği Gibi Konuşun

Çok karmaşık cümleler kurarak sevgilinizi etkilemeye çalışmayın. Bazen en basit cümleler, duygularınızı karşınızdakine yansıtmanıza yeter. İçten gelen birkaç cümle, sizi başarıya ulaştıracaktır.

Yukarıdaki ipuçlarına göre mesajınızı yazdınız, şimdi sıra geldi hediyeye… Aşağıda sizin için listelediğimiz sevgiliye yeni iş & terfi hediye fikirlerini bulabilirsiniz.

Vazolu İki Dal Beyaz Orkide Çiçeği

Orkideler asaletin olduğu gibi kendine güvenin de simgesidir. Bu yüzden yeni işe giren sevgilinizin kendine olan güvenini artırmak için beyaz orkidelerden yararlanabilirsiniz.

Kişiye Özel Mesajınızı Taşıyan 33’lü Harf Sütlü Çikolata

Bir insanı çikolatan daha mutlu edecek bir şey yoktur. Bu yüzden sevgilinizin yeni işindeki ilk gününde onu mutlu etmenin yolu leziz çikolatalardan geçer. Bir de bu leziz çikolatalara sevgilinizin heyecanını dindirecek bir mesaj eklerseniz, işte o zaman ideal sevgili olabilirsiniz.

Gülen Yüzler Kişiye Özel Mesajlı Kek Aranjmanı

Yeni işe başlayan birinin en çok ihtiyaç duyduğu şey güne pozitif başlamaktır. Hele işe yeni başlayan kişi sevgilinizse, işte o zaman onu güne pozitif başlatmak en önemli görevlerinizden biri olmalıdır. Bu yüzden gülümsetmek için garantili bir hediye arıyorsanız, 35 adet gülen yüz şeklinde silindir kekten oluşan Gülen Yüzler Kişiye Özel Mesajlı Kek Aranjmanı tam aradığınız gibi bir hediye olabilir.

Yeni İş Başarı Dilekli Bardak İçi Mini Lezzet Aranjmanı

Sevgilinizin yeni işini kutlarken, ona herhangi birine göndereceğiniz bir hediye gönderemezsiniz. Bu yüzden ona bir hediye yetmez diyorsanız… İçinde 11 adet çikolata kaplı kakaolu truf kek ve 9 adet siyah kakaolu silindirli kek bulunan, ‘I love my new job’ yazılı kupa gönderebilir, bu hediye ile hem gönlüne hem de midesine hitap edebilirsiniz.

Yeni İş Mesajlı Granül Kaplı Kakaolu Kek Buketi

Yeni iş heyecanını doruklarda yaşayan sevgilinizin heyecanını biraz yatıştırmak isterseniz, ona güne tatlı başlayabileceği bir kek buketini göndermek, hedefi on ikiden vurmanıza yardımcı olacaktır.

Sevgilinize yeni iş & terfi için gönderebileceğiniz hediye önerileri bu şekildeydi. Daha fazla hediye önerisi almak istiyorsanız, 444cicek’te birbirinden farklı ürünler arasından dilediğinizi seçebilir; her daim onun yanında olduğunuzu bir kez daha gösterebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!