Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Burak Göç

Prison Break
Dizi

Prison Break’in 6. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Her seferinde aynı şeyi söylemem tuhaf olacak ama; adam gibi yapımları es geçme gibi ciddi bir sorunum var. The Godfather’ı, Yüzüklerin Efendisi’ni, Breaking Bad’i hep 21. yüzyılda izledim. N’apalım bu da huy işte.

Kısa bir süre önce Prison Break dizisini de 21. yüzyılda geç kalarak izlediğim yapımların arasına eklemeyi başardım. Sezonların her biri 20+ bölüm olunca iş biraz cacığa bağlıyor. Yine de öyle böyle ittire kaktıra bir şekilde diziyi bitirdim. İzleyenler bilir, Prison Break’in içinde koyu bir muhabbet var. İlk defa 2005 yılında yayınlanan dizi, 2009 yılında bir sinema filmiyle sezon finalini yapıyor.

Yıllar gelip geçince yapımcıları bakıyorlar sektör hala Prison Break’i yiyor, yeni bir sezon yapıştırarak ölüyü diriltiyor. Prison Break’e bu vesileyle bir çırpıda 5. sezon çekiliyor. Eee nasıl olsa izleyici kitlesi hazır değil mi ama? Ver yansın yeni sezon!

Prison Break 6. Sezon Ne Zaman?

Spoiler vermek gibi olmasın; 5. sezonda işler baya duruldu gibi oluyor. Yalnız bunca yıl sonra izleyenlerin karşısına yeni bir dizi getiren şirket pekala dizinin suyunu tekrardan bulandırabilir. Hele bir de reytinglerinden memnun olduğunu söyleyen şirket, ala ala sürprizle karışık 6. sezonu yapıştırabilir. Bu da bizim aklımıza Prison Break 6. Sezon ne zaman??!!!! Sorusunu getirir aga!

Prison Break 6. Sezon

Yapımcı şirketin şimdilik güncel açıklamasına göre Prison Break’in baş senarist ve yapımcısı Paul Scheuring reyiz yeni bir sezonun yakın zamanda gelmeyeceğini belirtiyor. Yalnız hikayeyi şimdilik burada bırakan dizinin için 6. sezon adına tüm ümitleri suya düşmüş değil.

Yapımcılar şu an için olumsuz sinyali verseler de Prison Break efsanesinin tekrardan bi’ 3 – 5 yıl sonra geri gelebileceğini söylüyorlar. Eğer gizli kapaklı bir sürpriz yapılmazsa —ki hiç olası durmuyor— şirket Prison Break’i uzun bir süre rafta tutacak. Efsaneyi tekrardan ekranlarda görme ihtimalinin gündeme gelmesi için ise kafadan bi 3 – 5 yıl beklememiz gerekecek.


5 Yorum “Prison Break’in 6. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;

Bölüyorum ama... 🙂

Neredeyse 2 dakikadır buradasın. Facebook sayfama bir Like atarak bana destek olabilirsin. Teşekkürler! 👏👇