Bak Bu Tutar!ListeGibiListeOyun Dünyası

Pokemon’lar Gerçek Olsaydı Nasıl Görünürlerdi?

Çocukluğu 90’lı yılların sonuyla 2000’li yılların başı arasına sıkışıp kalan her muhteşem çocuk; “Pokemon’lar gerçek olsaydı nasıl görünürlerdi?” diye merak etmiştir. Biz büyüdük hatta eşşşeeeeek kadar olduk. Arkadaşlarımız evleniyor, anamız babamız “Oğlum sen ne zaman evleneceksin???” baskısı kuruyor. Yine de içimizde büyüttüğümüz o muhteşem çocuk, Pokemon söz konusu olduğunda bir şekilde dışarı çıkmayı başarıyor.

Londra’da yaşayan ve bir tasarımcı olan Joshua Dunlop, harika bir çocukluk geçiren herkese aramağan niteliğinde bir projeye imza atmış. “Pokemon’lar gerçek hayatta olsaydı nasıl olurdu?” fikrinden yola çıkan Joshua, “Pokémon Zoology / Pokemon Zoolojisi adını verdiği benzersiz bir grafik projesi hazırlamış. Joshua Dunlop’ın grafik çalışmalarının her biri hayal gücümüzün sınırlarını zorlayacak realistik grafik çalışmalarından oluşuyor.

Yetenekli tasarımcı projesindeki elemanları geliştirken gerçekçi görünümü odak noktasına almış ve tasarladığı grafiklerin hepsinde Pokemon’ların gerçek dünyada olabileceği kadar gerçekçi görünmesini amaç edinmiş. Beğenimi ve can-ı gönülden teşekkürlerimi sunmak istediğim Joshua’nın tüm diğer çalışmalarına ve bu grafikleri nasıl hazırladığına tasarımcının portföy sayfasından göz atabilirsiniz.

1- Pikachu

2- Ivysaur

3- Venusaur

4- Charmander

5- Charmeleon

6- Koffing

7- Meowth

8- Onix

9- Geodude

10- Squirtle

11- Blastoise

12- Omanyte

13- Kabuto

14- Pidgey

15- Spearow

16- Ekans

17- Mew

18- Mewtwo

19- Poliwag

20- Poliwhirl

21- Magnemite

22- Diglett

23- Oddish

24- Eevee

25- Jolteon

26- Flareon

27- Vaporeon

28- Krabby

29- Psyduck

30- Kakuna

31- Bellsprout

32- Weepinbell

Burak Göç

Ben Burak! Mekanın sahibi ve pek az özelliği olan biriyim. M.S 2013’ten beri üşenmeden başımdan geçenleri paylaşıyorum. Boş konuşmayla sayıklama arasında ben yazıyorum, sen okuyorsun; öyleyse varım!Ama, olmayabilirim de…Şaka şaka, varım.Hayır, yokum.

2 Yorum “Pokemon’lar Gerçek Olsaydı Nasıl Görünürlerdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.