Bak Bu Tutar!Servisler

Ön Ödemeli Kart: Paykwik İncelemesi

Paykwik Kart, ön ödemeli ve ucuz bir alışveriş kartıdır. Bu kart, online olarak yapılan alışverişlerde kullanıcının kişisel bilgilerini kimseyle paylaşmaz ve internetin tehlikeli olan dünyası ile kullanıcı arasında bir bariyer oluşturur. Paykwik Kart kullanan kişilerin herhangi bir özel bilgisini vermesine gerek kalmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapmasına olanak sağlar. Paykwik Kart’ın ortaya çıkmasında özellikle alışverişlerin tamamen online platformlara doğru yönelmesi ve bununla beraber önemli düzeyde güvenlik ihtiyacının olması etkili olmuştur.

Paykwik Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykwik Kart genel olarak birçok yurtdışı online alışveriş sitelerinde ve oyun platformlarında kullanılabilir.(Örn: Facebook, Google Play) Bu ön ödemeli kart sayesinde son derece güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik Kart Kullanım Koşulları Nelerdir?

Birçok online platformlarda yüksek oranda ödeme kolaylığı sunan bu kart, kullanım kolaylığı ve en önemlisi de güvenilirliği en ön planda tutarak kullanıcılarına belirli kullanım şartları sağlamakla sorumludur. Kişisel önemli bilgiler, hiçbir şekilde kuruluş ile kurumlarla beraber tekil veya tüzel kişilerle paylaşılmamaktadır.

Paykwik Kart Nasıl Çalışır?

Paykwik Kart

Paykwik Kart, ön ödemeli bir sanal kart olduğundan dolayı bu kart için gerekli olan limiti, ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Bu sebeple limit seçenekleri oldukça fazladır. Kartı satın alırken bir defa kullanılabilen pin verilir. Bu pini satın alma aşamasında ilgili alana girerek alışveriş işlemi hızlı bir şekilde tamamlanmış olur. Bu alışverişten sonra kart tamamen iptal edilir. Bu durum bilgi toplamayı imkânsız bir hale getirir. Satın alımdan sonra kartta para kalabilir. Bu kalan para, tekrar alışveriş harcamasında kullanılamaz. Ancak kartta kalan bakiye güvenilir platformlarda takas yapılarak geri çekilebilir. Tüm bu uygulamalar son derece pratik ve hızlı bir gerçekleştirilir. Paykwik Kart kullanıcılarının birçok yönden avantajları bulunur. Bu avantajlardan en önemlisi de ön ödemeli kart olmasıdır.

Paykwik Kart Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?

Sadece resmi bayiler aracılığı ile satışı yapılmaktadır. Resmi Paykwik bayilerden ihtiyacınıza yönelik miktarı seçerek canlı destek aracılığı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Kart Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her ne kadar kişisel bilgileriniz koruma altında olsa da kartı satın alacağınız platform ile bazı kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda kalacaksınız. Bu sebeple bu kartı satın alacağınız platformun son derece güvenilir olması sizin için oldukça önem taşır. Aksi halde kişisel bilgilerin kötüye kullanılması ve dolandırılma gibi kötü ihtimaller bulunur.

Bu sebeple güvenli bir şekilde Paykwik satın almak için şunlara dikkat etmenizi öneririm:

  • Kartı satın alacağınız platformun güvenli olduğundan emin olmalısınız. Sadece Paykwik resmi satış bayilerinden alışveriş yapın.
  • Size verilecek olan 16 haneli pin kodunuzu kesinlikle kimse ile paylaşmayın.
  • Güncel olan kur fiyatlarını kesinlikle detaylı bir şekilde inceleyin ve kur fiyatlarını karşılaştırın.
  • Güncel olan kur fiyatlarından çok düşük bir şekilde işlem yapan platformlardan uzak durun.

Güncel Paykwik Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğim gibi güncel olan kur fiyatlarını detaylı bir şekilde incelemek yararınıza olacaktır. Şimdi güncel Paykwik fiyatlarına göz atalım;

Kart Alış MiktarıSatış Fiyatı
10 € Paykwik85 Türk Lirası
20 € Paykwik165 Türk Lirası
50 € Paykwik385 Türk Lirası
100 € Paykwik740 Türk Lirası
500 € Paykwik3.650 Türk Lirası
Burak Göç

Ben Burak! Mekanın sahibi ve pek az özelliği olan biriyim. M.S 2013’ten beri üşenmeden başımdan geçenleri paylaşıyorum. Boş konuşmayla sayıklama arasında ben yazıyorum, sen okuyorsun; öyleyse varım!Ama, olmayabilirim de…Şaka şaka, varım.Hayır, yokum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.