İzlediklerim

Dikkat: Organize İşler 2 Geliyor!

Gözümüz aydın! Müslüm denen hıyar’ın: “Ben günde 1 saat golf oynuyorum çok mu?” repliğiyle hafızalara kazınan, 2005 yapımı Organize İşler komedi filmi, tam 14 yıl sonra yeni bir devam filmiyle geliyor. IMDB’den cebe attığı 7,4 puanıyla hala komedi sevdalılarının favori filmleri arasındaki yerini koruyan Organize İşler, 2019 yılında yeni ve baya organize işlerle karşımıza çıkacak.

Başarılı bir senaryonun, cuk diye oturan kast seçimiyle hafızalara kazınan Organize İşler’in devam filminde eski filmden tanıdık yüzlerin yanı sıra bazı yeni isimleri de göreceğiz. Türk komedisinin en önemli isimlerini göreceğimiz filmin, ülkenin yeni hasılat rekortmeni olma şansı oldukça yüksek.

Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Ata Demirer, Cem Yılmaz, Ezgi Mola ve Demet Evgar gibi gişe isimlerin filmin afişinde yer alması ve 14 yıl süren uzun bekleyiş, filme dair koyu beklentilerimizi yüksek tutmamıza neden oluyor. Çekimlerine kısa süre önce başlanan filmin, yeni yılda beyaz perdeye çıkacak ilk 2019 filmleri arasında yer alması bekleniyor.

Organize İşler 2’nin Konusu Ne Olacak?

Filme dair henüz sadece kamera arkası görüntüleri olduğundan senaryonun ve olay örgüsünün ne şekilde hayat bulacağı şimdilik devlet sırrı. İnternetteki dedikodulara bakacak olursak; çekimleri yeni başlayan filmin bu kez Müslüm denen hıyarın bir organize ekibe ihtiyaç duyması teması etrafında şekileneceği ifade ediliyor. Yalnız bu bilginin şimdilik bir internet fısıltısından öteye gitmediğini hatırlatmamda fayda var.

İlk filminde organize ve bir o kadar da işe yaramaz suç çetesinin, Süpermen ve Müslüm denen hıyar etrafında şekillenen öyküsünün tadı hala damağımızda. Yılmaz Erdoğan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde en az ilki kadar başarılı bir hikayenin işleneceğine şüphe yok.

Organize İşler 2’nin Oyuncuları

Filmin hikayesinde etkin bir rolü yoktu ancak yine de Erdal Tosun’un aramızdan ayrılışı, yeni kastta ufak bir iç burukluğuna neden oluyor. Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Demet Akbağ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ekin Türkmen, Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Yılmaz, Ata Demirer, Tolga Çevik ve Özgü Namal’dan oluşan samanyolu yıldız kadrosu haricinde kastta hangi oyuncuların yer alacağı şimdilik gizemini koruyor. Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola ve Ata Demirer’in ise kastta kesin yer alan isimler arasında olduğu ifade ediliyor. İnternet fısıltılarında söylenenin aksine Şahin Gökbakar filmde yer almayacağını açıkladı.

Organize İşler 2 Vizyon Tarihi

Hayranları tarafından ilgiyle gelişmeleri takip edilen Organize İşler 2 izleyicilerinin karşısına 3 Ocak 2019’da çıkmaya hazırlanıyor. Kimi kaynaklarda iddia edilene göreyse filmin çıkış tarihinin 4 Ocak 2019 olacağı düşünülüyor. Aramızda 1 günün lafı olmaz, eğer siz de benim gibi Organize İşler 2’yi merakla bekleyenlerdenseniz, ajandanızda 3 ve 4 Ocak için güzel bir sinema boşluğunu şimdiden ayırsanız iyi edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!