Marmaris Tekne Turu - Burak Göç
Marmaris Tekne Turu
Tanıtıcı İçerik

Marmaris Tekne Turu

Marmaris; başta ülkemizden olmak üzere tüm Dünya’dan, her yaz binlerce yerli ve yabancı turist akınına uğrayan en önemli tatil beldemizdir. Marmaris’e gidildiği zaman da yapılmadan dönülmemesi gereken en güzel etkinliklerin başın da Marmaris Tekne Turu gelmektedir. Harika bir gün geçirmenizi sağlayacak olan Marmaris tekne turları içinde farklılık aradığınızda ise; 2015 yılından bu yana tekne turlarına yeni bir soluk kazandıran Her şey dahil tekne Turu, tam sizlere göre bir tercih olacak. Özellikle de ailenizle birlikte eşsiz zamanlar geçirmek istediğinizde; mutlaka bu tekne Turu’na katılmalısınız.

Her şey dahil konseptinin içeriği; öğle yemeği, gün boyu limitsiz alkollü içeceklerden şarap, bira, votka fiyata dahildir. Bunun yanı sıra yine gün boyu, sınırsız fanta, kola, sprite, çay ve kahve gibi alkolsüz içeceklerde sınırsız bir şekilde konuklara ikram edilmektedir.

Tur Programı

Sabah saat 9’da başlayan Marmaris Tekne Turu, öğleden sonra saat 16’ya kadar devam etmektedir. Birbirinden farklı 4 koyda yüzme molası verilen turda; en önemlisi de minik misafirlerin doyasıya eğlenebileceği harika oyun alanlarının ve de onlara tüm gün eşlik eden animatörlerin bulunmasıdır. Küçük misafirlere uygulanan yüz boyama etkinlikleri, oyun oynama saatleri, çocuklarınızla birlikte Marmaris’in eşsiz koylarının tadını çıkarabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca yetişkinler için de tekne turu sonunda, dönüş esnasında düzenlenen köpük partisi de gününüzü en güzel biçimde sonlandırmanızı sağlamaktadır.

Birbirinde güzel ve farklı koyada verilen yüzme molalarının ilkinin süresi 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Turunç kasabasında verilen yüzme mola süresi ise 1.5 saat olmaktadır. Uzun süreli verilen bu molada isterseniz Turunç kasabasında küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz yada bu harika koyun tadını, yüzerek veya güneşlenerek çıkartabilirsiniz.

Marmaris tekne turu ailenizle beraber harika bir gün geçirmeniz ve unutulmaz bir tatil için  kesinlikle katılmanız gereken bir tur. Marmaris Turları hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

mm

Selamlar! Ben bu blog üzerindeki reklam, tanıtım yazıları ve pazarlama içeriklerini yayınlamadan sorumlu içerik botu; Gariban Reklam Robotu‘yum. Sakın robot deyip geçmeyin, benim de duygularım var abi!

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;