Servisler

KomKli Kombi ve Klima Servisi

Kombi ve klima servisi hizmetleri ile İstanbul genelindeki 39 ilçede en profesyonel ve kaliteli hizmetleri sunan firmalar arasında gösterilen KomKli, servis ağını sürekli genişletmekte ve servis süreçlerini mükemmelleştirmektedir. Yalnızca deneyimli ve gelişime açık personellerle yoluna devam eden firma; kombi ve klima servisleri denilince akla ilk genel firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Kombi ve klima servisi konusunda uzman olan aynı zamanda müşteri memnuniyeti sağlama odağında hizmet veren profesyonel ekibini, gelen talepler doğrultusunda merkezden yönlendiren KomKli müşteri geri bildirimlerine önem göstermektedir. 3 yılı aşkın tecrübesiyle marka imajını sağlamlaştıran ve marka bilinirliğini arttıran KomKli; hizmet verdiği bireysel ve kurumsal müşterilerle uzun soluklu iş birliği kurmayı amaçlamaktadır. 

Müşterileri tarafından her zaman ulaşılabilir kalan, hizmet verdiği tüm müşterileri için memnuniyet garantisi sunan firma hem kombi hem de klimalar özelinde uzmanlaşmıştır. Tüm kombi ve klima markaları için hizmet sağlamakta;  marka ya da model ayırmadan uzmanlığını müşterilerinin konforunu arttırmak için seferber etmektedir. 

KomKli Klima Servisleri Beğeni Topluyor

Klima bakımları, klima montajları, klima sökümleri ve klima tamirleri hizmetleri ile İstanbul’un dört bir köşesinde hizmet veren KomKli bireysel ve kurumsal müşterilere servis sağlamaktadır. Ev tipi klimalar kadar sanayi tipi klima sistemlerinde de üstün kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen marka her bir müşterisi ile kalıcı iş ortaklıkları kurmayı başarmaktadır. 

KomKli müşterilerinin yorumları da yeni müşteriler için referans olmayı sürdürmektedir. KomKli klima servisleri sonrası klimaların ömrünün uzadığı, klimaların daha verimli çalışırken daha az elektrik tükettikleri firmadan hizmet alan kişiler tarafından farklı platformlardadile getirilmektedir. 

Klima montajları, klima bakımları ve klima tamirleri hizmetlerinde hassas yaklaşımları ile beğeni toplayan KomKli çalışanları hizmet kaliteleri ile de dikkat çekmektedir. Klima modelleri ve teknolojileri özelinde hizmetlerini planlayan geniş bir ekibe sahip olan KomKli Kombi ve Klima Servisi; şeffaf hizmet ilkesini benimseyerek hizmet verdiği müşterileri yüksek servis ücretlerinden de korumaktadır. 

KomKli Kombi Servisleri ile Güvenliği Önceliklendiriyor

Yaz ve kış aylarında daimi olarak kullanılan kombilerin bakımları için talep oluşturan ve sürekli kullanılmaktan ötürü ortaya çıkardığı arızaları ileten müşterilerine çok hızlı geri dönüş yapan KomKli kombi servisi çalışanları müşterilerinin güvenliğini önceliklendirmektedir. Kombilerin çalışma mekanizmalarına hakim olan ve tüm işlemleri büyük bir profesyonellikle gerçekleştiren KomKli kombi servisi çalışanları kombi tamirleri, kombi bakımları ve kombi petek temizlikleri hizmetleriyle müşteri sayısını giderek arttırmaktadır. 

Bacalı, hermetik, yarı hermetik ve yoğuşmalı kombi teknolojilerine hakim olan çalışanları ile İstanbul genelinde hizmet sağlayan sağlayan kombi servisi firması KomKli müşterilerinin konforunu yükselten hizmetler vermektedir. Güvenilir, uygun fiyatlı ve tek ziyarette çözüm sunan kombi servisleri KomKli firmasının imzası niteliğini taşımaktadır. 

Siz de klima ve kombi gibi hassas cihazlara sahipseniz; güvenliğiniz kadar aile bütçenizi de düşünüyorsanız KomKli firmasının hizmetlerini deneyebilirsiniz. 


Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;

Kardeşim Yanlış Anlama, Dilenci Değilim Ama...

2 dakikadan uzun süredir buradasın, öyleyse süper renkli bir takibi hakettim 👏👇