iPhoneMobil uygulamalar

Instagram’da Takibi Bırakan ve Sizi Engelleyen Kullanıcıları iPhone’unuzdan Bulun

2016 Yılı neyin yılıydı bilmiyorum ancak 2017 yılının botların yılı olduğu söyleniyor. Ekmeğini tuştan, aşını edebiyattan, kaşını gözünü sosyal medyadan çıkaran bir editör olarak bu yılın botların yılı olduğuna canı gönülden inanıyorum. Yüksek takipçili profilleri yardımcı botlar olmadan yönetmediğinizde el ile uğraşmanız gereken şeylerin sayısı o kadar çok ki! Burdan bir bir dizsek İstanbul’dan Edirne’ye yol oluyor. Hem öyle ufak yollardan değil, tam 4 şeritli otoban söz konusu.

Allah’tan botlar var işin kolay yoldan ekmeğini yiyoruz. 10 bin takipçiye sahip olan bir Instagram hesabını yönettiğinizde günlük olarak kimlerin takibi bıraktığını bulmak, hangi içeriklerinizin daha çok etkileşim yakaladığını analiz etmek vb. işlemler el ile uğraştığınızda içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Haliyle biz de çıkabilmek bazı etkili yazılımlar ve mobil uygulamalardan yardım alıyoruz. iPhone için Instagram takibi yapmak, takibi bırakanları bulmak ve sizi engelleyen kullanıcıların kimler olduğunu görüntülemek istiyorsanız size bir doz Unfollowers,Blockers – SuperStats for Instagram uygulamasını yazıyorum.

iPhone ile Sizi Engelleyen ve Takibi Bırakan Kullanıcıları Bulun

Unfollowers,Blockers – SuperStats for instagram, iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod touch’lardan kullanabileceğiniz gelişmiş bir Instagram analizi uygulaması. 2 farklı planla kullanabileceğiniz uygulamanın hem ücretsiz hem de aylık abonelik olarak faydalanabileceğiniz iki farklı sürümü bulunuyor. Ben çok fazla hesabı yönettiğim ve aynı zamanda günlük olarak analiz yapmak istediğim için aylık 13,99 TL abonelik ücretini ödeyerek Unfollowers,Blockers – SuperStats for Instagram uygulamasının etinden, sütünden ve yününden faydalanıyorum.

Peki, bu über süper analiz aracı uygulamasını nasıl ve ne şekilde kullanıyoruz? Eklentiyi App Store üzerinden indirdikten sonra, kendinize ufak bir hesap oluşturuyor ve ardından uygulama üzerinden Instagram hesabınızı giriş yapıyorsunuz. Uygulamanın adam akıllı çalışabilmesi için gerekli olan yetkilendirmeyi sağlanmak için Instagram hesabınıza girmeniz gerekiyor. Fakat yetkilendirmeler API ile yapıldığı için herhangi bir güvenlik sorunu kesinlikle söz konusu değil.

Kurulum işlemlerini sonlandırdıktan sonra uygulama sizin için detaylı hesap analizlerini topluyor. Bu detaylı analizlerin yardımıyla kazandığınız takipçiler, kaybettiğiniz takipçiler, geri takip etmediğiniz kullanıcılar ve sizi geri takip etmeyen kullanıcıları liste olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu pencereler üzerinden çoklu işlemler gerçekleştirme şansınızın olduğunu hatırlatayım.

Uygulamaya bir kere hesabınızı bağladıktan sonra sizin için arkaplanda sürekli olarak çalışarak hesabınızın analiz verilerini topluyor. Yeni biri sizi takip ettiğinde haber veriyor ve herhangi bir kullanıcı takibi bıraktığı anda veya sizi engellediği gibi Unfollowers,Blockers – SuperStats for Instagram uygulaması size anlık bir bildirim gönderiyor.

Unfollowers,Blockers – SuperStats for instagram Uygulamasının Öne Çıkan Özellikleri

  • Ücretli ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Profesyonel kullanımlar ve çok sayıda hesabı yönetmek isteyen arkadaşlara mutlaka ücretli versiyonuna en azından bir aylığına şans vermelerini öneririm.
  • Sürekli olarak hesabınızı kontrol altında tutuyor. Yeni takipçileriniz, sizi takip edenler, takibi bırakanlar ve engelleyenlerin hepsinden anında haberdar olabiliyorsunuz.
  • Oldukça temiz ve sade bir arayüz tasarımı var. Aradığınızı aradığınız yerde bulabiliyorsunuz. Kompleks işlemler bile basit arayüz sayesinde çocuk oyuncağı haline geliyor.
  • Beğenilerini geri alan takipçileri adım adım takip edebiliyorsunuz.
  • Tüm takipçi kitlenize dair 20 farklı istatistik metriğine erişebiliyorsunuz.

Kişisel hesabını adım adım takip edip analiz etmek isyenler, marka hesaplarında en yüksek erişime sahip olmak isteyenler, sizi engelleyenleri görmek ve takibi bırakan kullanıcılardan haberdar olmak isteyenlere hitap eden Unfollowers,Blockers – SuperStats for instagram bence App Store’un en kaliteli Instagram takip uygulamalarından biri.

❱❱ Unfollowers,Blockers – SuperStats for instagram Uygulamasını İndirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!