AndroidAppleMobil uygulamalarMotosiklet

iPhone için En İyi 5 Motosiklet Oyunu

Motosiklet hayatımda jübilemi yapmış olsam da içimdeki canavarın bir kısmı hala kendini yollara ve en virajlara atmak için can çekişiyor. Tabii, bu canavarı herkesin emniyeti için uzun yıllar boyunca içimde tutacağım kesin. 4 teker ile sürüneceğim koskoca bir ömür beni bekliyor. O halde en azından telefondan özlemi gidereyim diye düşünüyor ve iPhone için motosiklet yarış oyunlarını oynamakla yetiniyorum. Hazır elim değmişken de bir liste yapıp, motosiklete meraklı olan arkadaşlar ile en iyi olanlarını paylaşayım istedim, zira App Store bu açıdan gerçekten oldukça sınırlı içeriğe sahip.

1-Highway Rider -Ücretsiz-

highway rider motosiklet oyunu

Bu oyun bir naaaalet dostuuuum! Şimdiye kadar denediğim motosiklet oyunları içerisinde oturup gerçekten saatlerce yanıp yanıp oynayabildiğim tek oyun bu oldu. Oyun araçlara motosikletle makas atmak ve gidebildiğimiz kadar yol alabilme üzerine kurulu. Tek eksik ise motosikletimizde fren olmaması. Oyunun yapımcısı oyunu sanıyorum ki yüksek hız başınıza bunları getirir demek için yapmış. Yoksa fren olsa ben bu oyunu herhalde yorgunluktan bayılana kadar oynardım.

2-Lane Splitter -$0.99-

lane splitter

Lane Splitter Detaylı incelemesi için tıklayın

Lane Splitter uzun uzun zaman öncesinde zaten incelemiş olduğum bir motosiklet oyunu. Motosiklet oyunu mu dedim? Pardon, o bir baş yapıt! Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız ve bir motosiklet oyunu satın alacaksanız o mutlaka Lane Splitter olmalıdır. Uzun uzun zaman önce satın almış olduğum bu oyun hemen hemen 9 Milyon indirilmeye sahip olmasına karşın hala bedavaya düşmedi. Çok açgözlüler lan.

3-SBK14 Official Mobile Game -Ücretsiz-

sbk motosiklet yarış oyunu

“Ben pistlerin yılan kıvrımından, sarışının gerdanından anlarım.” Diyenler için kaçırılmayacak fırsat! SBK14 resmi motosiklet oyunu geçtiğimiz sene çıkış yaptı ve içerisinde ayrıca Türkçe dil desteği de bulunuyor. Oyun grafik açısından şimdiye kadar oynadıklarım arasında en iyisi. Kontroller ise maalesef tam bir perişanlık olmuş. İnatla ve azimle sıçtığımda duvarı deleceğimize inanan ben, bu oyunu da oynayabileceğime inanmış, 2 gün süren sonuncu olma süreci sonunda kontrolleri yemiş ve oyunun ücretsiz sürümünü bitirmiştim. Kontrollere alışmak gerçekten zaman istiyor. Alıştıktan sonrası da zaten su gibi geliyor anasını satayım.

4-Bike Baron – $1.99 –

bike baron motosiklet oyunu

Ben şimdi $1,99 bu oyuna versem yemin ediyorum Allah beni taş eder. Vakti zamanında, hangi motosiklet oyunu daha güzel lan karmaşasında hadi bir de bunu deneyeyim deyip satın alıştım. Bir de o zamanlar $0,99’a düşmüştü sanırım. Oyun standart Kraloyun’da oynadığımız o engelden nasıl kaçarım, buradan nasıl hoplarım tarzında bir oyun. Evet, macera oyununa göre grafikleri çok iyi. Evet, oyunun içerisinde 150 küsür seviye var ama el insaf be arkadaşım, biz Türk’üz. Mobil uygulamaya zaten para verme işine zar zor elimiz gidiyor neden $0.99 değil ki bu şimdi?

5-Streetbike: Full Blast – $0,99 –

streetbike motosiklet oyunu

Muhtemelen yukarıdaki görseli gördüğünüzde siz de hafiften ıksırıp tıksırmışınızdır. Evet, binlerce araba yarışı oyunu varken sadece 10 tane motosiklet oyunu olursa grafik arama lüksümüz pek olmuyor. Maalesef elde olan bu sevgili okur. Grafiklerin rezalet olması sizi kandırmasın çünkü oyun da rezalet. Kendinizi Atari oyunu oynuyormuş gibi hissediyorsunuz. Tek iyi yanı ise oyunun kontrollerine ısındığınızda grafiklere fazla aldırmayıp oyunun tadını çıkartabiliyor olmanızdır. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bir Yorum Yapılmış “iPhone için En İyi 5 Motosiklet Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!