İhtiyacınız Olan Medikal Ürünlerin HepsiMedikal’de! - Burak Göç
BültenSağlık

İhtiyacınız Olan Medikal Ürünlerin HepsiMedikal’de!

İş dünyasında İsviçre çakısı ve bazen destenin joker kartı olarak çalışıyorum. Tek bir işi yapmak yerine dijital pazarlamanın her alanında görev alıyorum. Geçtiğimiz ay birlikte çalıştığım sağlık firmalarının yalnızca dijital değil, fiziksel ihtiyaçlarına da çözüm üretmem gerekti.

IT adamı olduğunuzda ve güvenilirliğinizi ispatlamayı başardığınızda sizden her zaman yapabileceklerinizin bir tık üstü beklenir. Daha önce bu tarz tedarik işlerine bakmadığım için önce birçok firmayı gözden geçirmek, deyim yerindeyse arama motorları üzerinden pirincin taşını ayıklamam gerekti. En nihayetinde müşterim olan firmanın ihtiyaçlarını karşılayabileceğim bir tedarikçi olarak HepsiMedikal ile tanıştım.

HepsiMedikal, başta aile hekimliği malzemeleri olmak üzere tıbbi alanda çalışanların ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahip. Hastane, eczane ve poliklinik için ihtiyaç duyulabilecek birçok ürünü cazip koşullarla satın alabileceğiniz HepsiMedikal, bireysel müşteriler için de çeşitli ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Ülkemizde işinin erbabı büyük firmalara ulaşmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. Bu açıdan baktığımızda HepsiMedikal, tıbbi alanda ürün tedariği konusunda kendini diğer firmaların arasında sıyırıyor. Uygun ödeme koşullarına sahip bir e-ticaret sitesine sahip HepsiMedikal ile tüm medikal ürünlerini kapıda ödeme gibi farklı ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabiliyorsunuz.

Bu tarz büyük çaplı alışverişler yapmak istediğinizde bazen işinizi yalnızca internet sitesiyle halledemiyor, karşınızda bir ses bir kulak arıyorsunuz. İletişim konusunda da başarılı bir servis sunan HepsiMedikal müşteri hizmetleri telefonu üzerinden ve mail adresi üzerinden sorularınıza yanıt, sorunlarınıza çözüm üretebiliyor. Başarılı bir alışveriş ve müşterimin ihtiyacını karşılamamın dışında HepsiMedikal markası artık benim blogumun sponsorlarından biri.

Bir gün bireysel veya ticari olarak medikal ürünleri tedarik edebileceğiniz online bir çözüm yolu ararsanız, blogumun arama butonuyla bu yazıya ulaşarak HepsiMedikal’i ziyaret edebilir veya blogun hemen sağ tarafında yer alan minik logoya bir tık atarak HepsiMedikal’in kaliteli hizmet ve satış anlayışından faydalanabilirsiniz.

Merhaba Ben Burak! Türkiye'nin İstanbul eyaletinde yarı zamanlı Süpermen olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanlarımda beyaz klavyeli şövalye olarak bloglar ve internet siteleriyle savaşıyorum. Ha, bir de kız vermeleri için üniversite mezunu olma çabam var. Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;