Aşk- MeşkBurakTubeNasıl Yapılır

Hoşlandığınız Bir Kadının Numarasını Nasıl Alabilirsiniz?

Şimdi burada biz bizeyiz. Yalnızca sen, ben ve zihninin arkaplanında uçuşan kelimeler. Her erkeğin kadınlarla ilgili büyük sorunu yeteri kadar iletişim kuramamasıdır. Bir iletişim sağlandığında kadın seni tanır, sen de kadını. Bazen tanıdığınız kadının o kadar çekici olmadığı kararını verirsiniz, bazen de bu kararı karşı taraf verir. Sonuçta bunların olması için bize tek bir şey lazım: 11 haneli sihirli bir numara!

Artık o kadar şanslıyız ki! Her tarafımız değerini bilmemiz gereken nimetlerle dolu. Düşünsene! Hoşlandığın birine selam göndermek için beyaz bir güvercine ihtiyacın yok. Ulaklar gönderip, yakalanma riskini de göze almayacaksın. Sadece biraz yamacına gitme medeni cesaretini gösterecek ve etkileyici bir giriş yapacaksın. Yalnız bu işi Mecnun’un yöntemiyle yapmamaya dikkat edin.

Artık beyaz güvercinlerin yerini alan WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter ve bitirmekten büyük haz aldığımız SMS paketleri var. Daha da önemlisi telefon diye bir şey var! YouTube’un popüler Whatever kanalı “Bir kızın telefon numarası nasıl istenir?” Konusu üzerine doktora tezi olarak kabul görecek harika bir video hazırlamışlar;

Videonun akabinde hemen uyarımı yapayım. Bizde bu işin ne kadar giderinin olduğunu bilmiyorum. Yani bunu yaptıktan sonra olası bir tokat, küfür, uff snane be slk .s.s gibi anormal tepkilere karşı hazırlıklı olmanı öneririm. Diğer yandan kadının erkek arkadaşı, nişanlısı daha kötüsü evli olma ihtimali var. Eğer bahtsızlığınızdan dolayı çöllere çıkmaya ara verdiyseniz varsın perhizinizi devam ettirin. Ertesi gün bir kahvehane dolası adam ellerinde sopalarla sizi İstiklal’in bir ucundan diğer ucuna kadar kovalayabilir.


Bu içerik ilk defa 31 Aralık 2013 tarihinde yayınlanmış, 16 Şubat 2018 tarihinde güncellenmiştir.


 

Burak Göç

Ben Burak! Mekanın sahibi ve pek az özelliği olan biriyim. M.S 2013’ten beri üşenmeden başımdan geçenleri paylaşıyorum. Boş konuşmayla sayıklama arasında ben yazıyorum, sen okuyorsun; öyleyse varım!Ama, olmayabilirim de…Şaka şaka, varım.Hayır, yokum.

Bir Yorum Yapılmış “Hoşlandığınız Bir Kadının Numarasını Nasıl Alabilirsiniz?

  1. Cem DENİZ Yanıtla

    En çok ilgilendığim konuların başını çeken ‘Aşk ,Meşk ‘ işlerinde yazılarının devamını ivedilikle bekliyorum eski dostum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.