Tamamen Kişisel

İmzalı Dünyada Bir Tuhaflık Var Kitap Çekilişi! (Yapıldı)

 

Blogum 2 yaşını doldurmuş ve 3. yaşına merdiven dayamış olmasına rağmen hiç çekiliş yapmadıysam bunun nedeni gerçekten insanlara kendimden bir parça sunmak istememden kaynaklanıyor. Parça dediysek elbette çekilişle size apandistimi vermeyi planlamıyorum ama apandistim kadar değerli bir şeyi yani satışa çıkan kendi kitabımı vermek istiyorum. İsterim ki bir şeyleri bu blog vasıtasıyla vereceksem içinde biraz okuyucu biraz da ben olayım ve bu 2 sene içerisinde hiç kuşkusuz okurlarıma apandist kadar değerli bir şeyleri sunmak için yakaladığım en iyi fırsat!

Çekiliş Sonucu

çekiliş-sonucu

Çekilişi WMA’nın çekiliş aracıyla gerçekleştirdim ve kazanan arkadaşlar için irtibat postalarını göndermeye başladım. Birkaç günlük gecikme için ise şimdiden kusura bakmamanızı diliyorum. Çekilişe katılmayan & katılan yine de destek olmak isteyen tüm arkadaşlar aşağıdaki D&R linkiyle veya Idefix benzeri popüler kitap sitelerinden ve kitapçılardan Dünyada Bir Tuhaflık Var’ı satın alabilirler.

dunyada-bir-tuhaflik-var

Kitabı D&R’dan Satın Almak için Tıklayınız

Burak Göç

Ben Burak! Mekanın sahibi ve pek az özelliği olan biriyim. M.S 2013’ten beri üşenmeden başımdan geçenleri paylaşıyorum. Boş konuşmayla sayıklama arasında ben yazıyorum, sen okuyorsun; öyleyse varım!Ama, olmayabilirim de…Şaka şaka, varım.Hayır, yokum.

9 Yorum “İmzalı Dünyada Bir Tuhaflık Var Kitap Çekilişi! (Yapıldı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.