İnternet

Bunlar Girintili Çıkıntılı Mevzular; Girinti.Com

Dünyamız hızlı bir şekilde dijitalleşiyor, bu dijitalleşen dünyada elbette blogların yeri yadsınamaz. İnternetin ilk günlerinden bu yana bloglar hep bizimle oldu, oluyor ve olacak ta… Her ne kadar konsept değiştirseler de hepsinin amacı aynı aslında… İnsanlara boş zamanlarında ve araştırmalarında istedikleri nitelikli bilgiye ulaştırabilmek veya canı sıkılan insanların gönlünü bir nebze olsa da hoş tutmak. ☺ İşte bu noktada girinti sitesi insanlara doğru ve güzel bilgiler vermek, insanları bilgilendirdiği kadar da onların güzel vakit geçirmesini amaç edinmiş… Daha kurulduğu ilk ayında Türkiye’nin en köklü webmaster forumlarının birisinden ayın sitesi ödülü almayı başarmış ve sahip olduğu kaliteli içerikleri sayesinde kendisini ispatlamıştır. Nitekim bu ödülü de bir birinden güzel temaya sahip birçok site arasından sıyrılarak almıştır.

Günümüzde sosyal içerik platformları git gide ilgi çekici bir hal almaya başlamış, kişisel blogların önemli bir kısmı vlog denilen yeni nesil blog konseptine kendini kaptırmış durumda. Bahsi geçen blog sitesi girinti.com da kendisini de genel blog yani her konudan bilgi paylaşımı yapan siteler arasında konumlandırmıştır. Konsept olarak girinti.com sitesi vlogların aksine sosyal içerik bloglarına daha yakın durmaktadır. Bu siteden teknolojiden sağlığa hemen hemen her konuda ilginç ve farklı bilgilere ulaşabilir. Hatta dilerseniz kendi yazılarınızı bile ekleyebilirsiniz. Üstelik eklediğiniz yazılar sayesinde para bile kazanabilirsiniz.

Eğer blog yazarak para kazanmak istiyorsanız sitede bulunan iletişim formu sayesinde site yetkililerine ulaşın ve yazı yazarak para kazanmak istiyorum diyerek bu talebi yerine getirin. Eğer daha önce tecrübeniz varsa veya tecrübeniz yoksa kazanacağınız para da değişecektir. Tabi sadece yazdığınız yazı ileride çok fazla hit alırsa hit başına da ücret alma şansına sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgi çekici ve farklı konularda seo kurallarına uygun bir şekilde makalenizi yazmak. Daha sonra onaylanması için girinti.com sitesinde yazınızı paylaşın. Eğer yazınız onaylanırsa para kazandınız demektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları ve yorumuma verilen cevapları e-postayla bana bildir.

Neredeyse 2 dakikadır buradasın 👏

Okudukların ilgini çekti mi?

E-posta bültenime katıl, ilgini çekecek daha çok içeriği seninle paylaşayım!