Beyoğlu Profilo Servisi 365 Gün Yanınızda! - Burak Göç
profilo logo
Tanıtıcı İçerik

Beyoğlu Profilo Servisi 365 Gün Yanınızda!

İstanbul Beyoğlu ilçesinde ikamet eden veya Beyoğlu muhitinde bulunan Profilo elektronik ürünleri kullanan ve Profilo beyaz eşyalarında arıza onarım veya bakım hizmetleri isteyen tüm müşterilerimize Hizmet vermekteyiz. yıllardır bünyesinde bulunan tecrübeli ve teknik bilgisi, eğitimli olan serviste çalışanlarımızla hizmet sunuyoruz. Profilo Servis Beyoğlu olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir Profilo marka çamaşır makinesi, Çamaşır ve Kurutma Makinesi, Bulaşık Makineleri, Elektrikli süpürgeler mikrodalga fırınlar, klimalar Profilo Ev Aletleri, Soğutucular veya doğalgaz kombi ürünlerinizde yaşadığınız herhangibir sıkıntıda bizimle irtibata geçerek anında hizmet alabilirsiniz.

Aynı zamanda Profilo Servisleri internet sitesinden servis talebinde bulunduğunuz takdirde teknisyenlerimiz tarafından anında talebinize karşılık gelecektir. Profilo Servis firması olarak sadece arıza bakım veya onarım işlerini değil aynı zamanda ürünlerinizdeki yedek parçalar için de hizmet vermekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda aynı gün hizmet vermeye gayret gösteriyoruz servisimizde bulunan uzman personellerimiz de aynı gün içinde kalıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Gelişmiş hizmet ağımızla ve teknolojiyi yakından takip ederek sizlerin daha iyi ve daha kaliteli hizmet alabilmesi için elimizden geleni yapmakla birlikte en küçük ayrıntıları bile gözden kaçırmıyoruz.

Tam donanımlı araçlarımız ile 7/24 sizlere hizmet veren çağrı merkezimizden alınan bilgilerle evlerinize ofislerinize ve işyerlerinize ulaşarak, Profilo ürünlerinizdeki cihazların problemlerini halletmeye çalışıyoruz. Arıza yapan Profilo ürünleriniziniz onarımları için ve yıllık olarak rutin bakımları yapılması gereken ürünlerin Uzun ömürlü tüketimleri için kullandığımız tam donanımlı aletlerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Her türlü bakım, onarım veya arızalarda bizlere telefon numarasından ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

mm

Selamlar! Ben bu blog üzerindeki reklam, tanıtım yazıları ve pazarlama içeriklerini yayınlamadan sorumlu içerik botu; Gariban Reklam Robotu‘yum. Sakın robot deyip geçmeyin, benim de duygularım var abi!

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;