SEOServisler

Backlink.com.tr: SEO ve Tanıtım Yazısı Dikeyinde Serbest Pazar Yeri (Zabıtalı)

Ekonomi sözcüğünü sadece haberlerde duyduğum ve en sevdiğim dersin Hayat Bilgisi olduğu zaman diliminde, öğretmenim: “Yavrularım, televizyonda izlediğiniz dizi ve filmlerin asıl amacı reklamlardır. Reklamlar olmasa kimse dizi film çekmez.” deyince, beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Nasıl yani, Pokemon’un tüm amacı reklamlar mıydı! Öğretmenime pek inanmayıp, bu sağlıksız hipoteze kulak asmadım. Yıllar sonra büyüyüp, müfredatımdan Hayat Bilgisi dersi kalkıncaya kadar da bu gerçeği fark edememiştim. Fakat etrafımızdaki birçok şeyin reklamla ayakta kaldığı gerçeği var; üstelik bu blog dahil…

Web üzerindeki reklam ve pazarlamanın en önemli kollarından biri SEO. Evinizi arabanızı satıp, PPC gibi kısa vadede dönüş alabileceğiniz reklam modellerine yanaşamıyorsanız, SEO’nun internet pazarlaması topraklarının en verimli kısmı olduğunu keşfetmeniz gerekiyor. Maliyetli reklam modellerinin aksine, SEO işleriyle uğramak büyük bir planlama ve doğru kişilere ulaşma sürecini kapsıyor. Bir siteniz var ve bunun için kaliteli backlink bağlantıları satın almak istiyorsunuz. Ve fakat aradığınız kritere uygun sitelere nasıl ulaşacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da hedef siteleri belirliyor ancak bu sitelerin sahiplerinin maillerine dedemin Snapchat hesabına yaptığı muameleyi yaptığından, irtibat sağlayamıyorsunuz. Türkiye’nin yeni, zabıtalı, SEO ve Tanıtım Yazısı dikeyinde serbest pazar yeri Backlink.com.tr sizin bu koşuşturma eforunuzu sıfırlamayı planlıyor.

SEO ve Tanıtım Yazısı dikeyinde serbest pazar ne ki, Zabıtalısı nasıl olsun?

Az önce bahsettiğim site bul, teklif al, teklif ver, ilet, yayınlamasını bekle, öde veya ödemeyi bekle sistemi karmaşık ve güvensizdir. Mesela, bir tanıtım yazısı yayınlamadan önce prensip olarak çalışma tutarını tahsil ediyorum. Bu süreçte alıcı “Ya… bu adam bizim paranın üstüne yatmasın?” diye düşünmüyorsa ben de hiçbir şey bilmiyorum. (At hırsızını andırdığım doğrudur)

Backlink.com.tr bu sıkıntıyı hem biz hem karşı taraf için tatlıya bağlıyor. Sisteme kayıt olup kendi internet sitenizi ekledikten sonra, satıcıların size ulaşarak sipariş oluşturmasını sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla platform bir nevi her internet sitesi sahibinin kendi servislerini satışa sunabileceği ve alıcıların güvenle alışveriş yapabileceği bir ortam.

Güven demişken, zabıta ne iş?

Backlink.com.tr sisteme kayıt olmadan önce T.C kimlik numarası alırken, sistemde satıcı veya alıcı olmanıza bağlı olarak e-posta ve telefon numaranızın onaylı olmasını istiyor. Yine aksi belirtilmediği sürece Backlink.com.tr kendi yasal sözleşmeleri yardımıyla alıcı ve satıcıyı eşitleyerek aradaki zabıta olma görevini üstleniyor.

Serbest piyasa mantığını benimsemiş olması nedeniyle istediğiniz ürünü istediğiniz fiyattan sunabiliyorsunuz. Bunun için bir sınırlama getirilmemiş olmasıyla Backlink.com.tr bir nevi serbest pazar yerine dönüşüyor. Üstelik zabıtalı mı zabıtalı!

Yalnızca SEO ve Tanıtım Yazısı değil, daha neler var neler!

Bir girişim olarak baktığımızda, servisin asıl amacı biz blogger ve SEO çalışması yapan dijital pazarlamacıların işini kolaylaştırmak. Bunun dışında birçok kategoride aynı serbest pazar ve zabıtalı düzen takip edilerek ticaret yapılabiliyor. Örneğin; yazılım ve tema alım satımı, sosyal medya hizmet alım satımı yapabilir, bunların dışında yer alan hizmetlerinizi genel satış kategorisi üzerinden alabilir ve satabilirsiniz.

Henüz yeni bir servis olmasına rağmen Backlink servisinin hızla yükseldiği bir gerçek. Dijital sektörde kısa sürede kendini duyuracağından da eminim. İyisi mi, siz ilk benden görmüş duymuş olun. Dijital pazarlama alışverişleri hayatınızın bölünmez bir parçasıysa Backlink.com.tr’ye mutlaka bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Bu arada: “Brkgc” kullanıcı adıyla benim satışını yaptığım ürün ve hizmetlere de erişebileceğinizi unutmayın 🙂


Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;

Kardeşim Yanlış Anlama, Dilenci Değilim Ama...

2 dakikadan uzun süredir buradasın, öyleyse süper renkli bir takibi hakettim 👏👇