Aytaç Şaşmaz Kimdir? - Burak Göç
Aytaç Şaşmaz
Tanıtıcı İçerik

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

Sitemizden en güncel ve doğru bilgilere ulaşabileceğiniz Aytaç Şaşmaz 19 Mayıs 1994 yılında Manisa’da ailesinin ikinci erkek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. 1.80 boyunda ve 77 kilodur. Kahverengi gözlere sahiptir. Boğa burcudur ve şu anda sevgilisi yoktur. Genç oyuncu İstanbul’a gelmeden önce ailesi ile birlikte Manisa’da yaşamıştır. Oyuculuk eğitimi akan Şaşmaz, Güneşi Beklerken dizisi ile adını duyuran İsmail Ege Şaşmazın kardeşidir. Oyunculuk eğitimini başarılı bir oyuncu olan Hakan Atalay’dan almıştır. Coca Cola reklamlarında yer almıştır. Ayrıca dizi, film ve reklam projelerinin dışında tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

Oynadığı tiyatrolar; Kadavra, Nasreddin Hoca ve Çikolata Cadıları, Orfeonun Maceraları, Ölüm, Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?’dür. Ünlü oyuncunu tuttuğu takım Beşiktaş’tır. Özellikle yakışıklılığı, sempatikliği ve efendiliği ile genç kızların sevgilisi olan Aytaç Şaşmaz ilk oyunculuk deneyimini Tolga Sarıtaş ile Afra Saraçoğlu’nun başrolü paylaştığı Kötü Çocuk adlı sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. Yakışıklı oyuncu rol aldığı sinema filminin ardından ilk dizi tecrübesini Star TV de yayınlanan ve 2017 Nisan ayında başlayan Söz dizisi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ve Meriç Aral ile birlikte rol almakta olup, Uzman Çavuş Feyzullah karakterine hayat vermektedir. Bu sayede dikkat çeken yakışıklılığı ile hayran kitlesini ciddi anlamda artırmıştır. Söz dizisi oyunculuk hayatındaki ilk deneyimi olmasına rağmen rolü gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şuana kadar iki tane dizide rol almış olup her ikisini de başarılı bir şekilde devam ettirmiştir.

Söz Dizisi

Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ‘’ Çaylak ‘’ lakaplı tim elemanı Feyzullah, izleyiciler tarafından çok çabuk bir şekilde benimsenen ve çok sevilen bir karakterdir. Onu canlandıran ve hayat veren Aytaç Şaşmaz ise 2017 yılının en çok ilgi ve dikkat çeken oyuncularından biri olmuştur. Söz dizisini kabul etme nedeni olarak canlandırdığı karakterin kendisine yakın olmasını göstermiştir. Aytaç Şaşmazın birlikte rol aldığı ekip arkadaşları ile arası da çok iyidir.

Kaynak: https://kimdiro.info/aytac-sasmaz-kimdir-boyu-ve-gercek-yasi/

Merhaba Ben Burak! Türkiye’nin İstanbul eyaletinde yarı zamanlı Süpermen olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanlarımda beyaz klavyeli şövalye olarak bloglar ve internet siteleriyle savaşıyorum. Ha, bir de kız vermeleri için üniversite mezunu olma çabam var. Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;