Android Telefonlar için Mobil MP3 İndirme Uygulaması: TubidyCep - Burak Göç
tubidycep logo
BültenMobil uygulamalar

Android Telefonlar için Mobil MP3 İndirme Uygulaması: TubidyCep

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonlar hayatımızın olmazsa olmazları arasında girdi. Nefes almak, yemek yemek gibi insanın zorunlu ihtiyaçları gibi mobil cihazları kullanmakta bir çok insan için zorunlu hale gelmiştir. Özellikle ülkemizde 4.5G alt yapısı oluşturup, mobil internet hızı çok yüksek seviyelere çıktıktan sonra masaüstü bilgisayar ve laptop kullanımı düşerek mobil akıllı telefonların kullanımı büyük bir yükseliş gösterdi.

Mobil akıllı telefonlar taşınabilir olması nedeniyle büyük avantaj sağlasa da, bir masaüstü bilgisayarda yapacağınız her şeyi yapamadığınız için bazı olumsuzluklar sunabilir. Örneğin, masaüstü bilgisayarınızda beğendiğiniz bir video klibi çok rahat bir şekilde MP3 dönüştürme işlemi yaparak MP3 formatında bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ancak mobil akıllı telefonlarda MP3 dönüştürme işlemi yapmak ve telefona MP3 indirmek çok zor ve riskli bir işlemdir. Çünkü piyasada bir çok virüslü ve hileli MP3 indirme sitesi mevcuttur. Özellikle 3G ya da 4G bağlantısı ile müzik indirme sitesine girdiyseniz, hiç farkında olmadan kontörleriniz bitebilir ya da faturanıza ek faturalar eklenebilir.

Tam da bu noktada sizlere tamamen güvenilir ve ücretsiz bir müzik indirme sitesini tanıtacağım.

Sitemizin adı: TubidyCep
Tubidy

Tubidy Cep sitesi üzerinden beğendiğiniz müzikleri ister MP3 isterseniz de MP4 formatına dönüştürerek telefonunuza indirebilirsiniz. Sistemin çalışma mantığı Youtube MP3 dönüştürücü mantığı üzerine kurulmuştur. Yani TubidyCep sitesinde Youtube’da bulunan tüm müzikler bulunmaktadır. İster yerli isterseniz de yabancı binlerce şarkıyı kolaylık MP3 dönüştürme işlemi yaparak cep telefonunuza indirebilirsiniz.

TubidyCep sitesinin kullanımına da değinmek istiyorum.
1. Siteye girdikten sonra karşınıza bir arama çubuğu çıkıyor. Bu arama çubuğu üzerinden ister şarkı ismi isterseniz de şarkıcı ismi yazarak arama yapıyorsunuz.
2. Arama yaptıktan sonra karşınıza ilgili anahtar kelime ile ilgili sonuçlar çıkacaktır. Çıkan sonuçlardan birisine tıklayarak MP3 dönüştürme işlemi yapacağınız sayfaya giriyorsunuz.
3. Sistem size “MP3 olarak indir” ve “MP4 olarak indir” şeklinde iki seçenek sunacaktır. İstediğiniz formatta dönüştürme işlemini başlatarak telefonunuza müzik indiriyorsunuz.

TubidyCep Kullanımı – Video

Tubidy Cep sitesi MP3 indir ana konulu siteler arasında en güvenilir ve fonksiyonel olanıdır. İsterseniz web tarayıcısı üzerinden kullanabilir isterseniz de Google Play Store üzerinden android uygulamasını indirerek TubidyCep sitesini kullanabilirsiniz. Android uygulamamıza, Tubidy Cep sitesine girdikten sonra en alttaki Google Play butonu üzerinden ulaşabilirsiniz.

mm

Selamlar! Ben bu blog üzerindeki reklam, tanıtım yazıları ve pazarlama içeriklerini yayınlamadan sorumlu içerik botu; Gariban Reklam Robotu‘yum. Sakın robot deyip geçmeyin, benim de duygularım var abi!

2 Yorum “Android Telefonlar için Mobil MP3 İndirme Uygulaması: TubidyCep

  1. Pelin Yanıtla

    TubidyCep Müzik uygulaması benim telefonumda da yüklü. MP3 indirmek istediğim zaman kullanıyorum. MP3 dönüştürme süresi yaklaşık 10 saniye sürüyor. Bazen 3 saniyede de indirdiğim oldu. Genel olarak memnunum. Piyasada zaten fazla müzik indirme uygulaması yok. Google Play Store üzerinde oy ortalaması da 5 üzerinden 4.5 civarında. Bu da benim gibi diğer kişiler tarafından da beğenildiğini gösteriyor.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;