Okuyun; Sıfır Sıkıntı - Mertcan Ermiş - Burak Göç
Okuduklarım

Okuyun; Sıfır Sıkıntı – Mertcan Ermiş

Bugüne kadarki kitap bülteni içerisinde sürekli olarak “okudum” ön başlığını kullandım. Bu yazı ve bu kitap ise diğer kitaplardan çok daha farklı bir kitap olduğu için özellikle “okuyun” ön ekini kullandım. Pay Yayın adına çıkan ilk kitap olması ve benim de buranın bir çalışanı olmam nedeniyle bu kitabın yeri bende çok daha ayrı olacak.

Sıfır Sıkıntı

 

Sıfır Sıkıntı, adından da anlaşılacağı gibi bir sıkıntı kitabıdır. Kitabın amacı, ilk deneyimler hakkında size bilgi sunmak ve bu bilgiler ışığında deneyim kazandırmaktır. Kendine has hoş tasarımı ve elbette işin içerisinde benim de yer almam ile birlikte sıfır sıkıntı çok daha hoş bir kitap haline geldi. Hep kendime, “Ulan ölmeden bir kitabın içine girmeliyim!” derdim, bu kitapla da İçerik Editörü olarak onu başarmış bulunmaktayım.

Sıfır Sıkıntı Burak Göç

Destek olmak ve gerçekten hoşumsutrak bir kitap okumak isteyenler için tavsiye ediyorum, sıfır sıkıntıyı okuyun. Sıkıntılarınıza iyi gelir, heyecanınızı yatıştırır.

Sıfır Sıkıntı Satın Alma Seçenekleri

KitapyurduD&ROkuokuİdefixn11

Merhaba Ben Burak! Türkiye’nin İstanbul eyaletinde yarı zamanlı Süpermen olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanlarımda beyaz klavyeli şövalye olarak bloglar ve internet siteleriyle savaşıyorum. Ha, bir de kız vermeleri için üniversite mezunu olma çabam var. Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;