İstanbul'da Senetle Kredi Verenler - Burak Göç
Makaleler

İstanbul’da Senetle Kredi Verenler

Zaman geçtikçe insanların ihtiyaçları da bu zaman içersin de gittikçe artmaktadır. İnsanlar sürekli bir şeylere sahip olmak isterler ve buda her geçen gün daha da çoğalmaktadır. İnsanlar bu ihtiyaçlarını karşılamak için para bulmak zorundadırlar. Bunun için borç arayışlarına girip bankalara başvururlar. Ama maalesef bankalar kredisi düşük ve şartlarını karşılamayan kişilere kredi yani para verememektedirler.

Bu sebeptendir ki İstanbul da senetle kredi verenler yani borç veren kurum veya kuruluşların sayısı da zaman geçtikçe artmaktadır. Peki, bu senetle kredi veren kişiler neye göre ne şartlar altında kredi vermektedirler. Bankalara göre daha az koşulları bulunan bu kurumlar bankalardan kredi çekemeyen kişilere yardım etmektedirler. Fakat bankalara göre aldıkları faiz oranı daha fazladır. Bu yüzden tercih ederken iki kere düşünmelisiniz ve birde bankalara göre güvenlik açısından daha zayıftırlar.

Peki, bu Senetle kredi veren kişileri ve kurumları nasıl bulabiliriz. Bunun içinde internetten yardım alabiliriz. İnternette arama motorlarına İstanbul da senetle kredi verenler diye arattığınız zaman karşınıza bu iş ile uğraşan kurumların ilanları çıkacaktır. Bu ilanlardan ne kadar para istediğinize, kaç ay vade istediğinize, ne kadar faiz istediğinize, hangi koşullarda senetle kredi verdiklerine bağlı olaraktan bir tanesini seçip faiz karşılığında kredi talep edebilirsiniz.

İstanbul da yaşamınızı sürdürüyorsanız bu şekilde internetten ilanlara ulaşıp kredinizi alabilirsiniz. Fakat bu yöntem dediğimiz gibi tehlikeli ve güvensizdir. Malum olacak ki internet maalesef çok güvenli bir ortam değildir. Bu yüzden ilanlara bakarken dikkatli olmalıyız. Karşınıza çıkabilecek kişi ve ya kurumlar sahte dolandırıcı kişiler olabilirler. Size senetle kredi verebileceğini söyleyip sizden dosya masrafı, ön ödeme gibi dolandırma yöntemlerini kullanarak 60, 100, 200, 500 gibi miktarlar alıp ortadan kaybolabilir. Bu yüzden kimle görüşecekseniz yani kimden krediyi alacaksınız onla bir yerde görüşüp güven sağlamadan hiçbir şekilde hiçbir dosyayı imzalamayın. Ve bu şekilde dosya masrafı gibi uydurma şeyler yüzünden para isteyen kişilerden uzak durun.

Bu konuda kurum ve kuruluşlar istediğiniz miktarlarda para verebilmektedirler. Senetle başvurduğunuzda istediğiniz miktarı faizle alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.bankakredinotum.com/2015/02/22/istanbulda-senetle-kredi-borc-verenler/

Merhaba Ben Burak! Türkiye'nin İstanbul eyaletinde yarı zamanlı Süpermen olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanlarımda beyaz klavyeli şövalye olarak bloglar ve internet siteleriyle savaşıyorum. Ha, bir de kız vermeleri için üniversite mezunu olma çabam var. Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;