İstanbul Boya Badana Sektöründeki En İyi Boyacı Ustaları - Burak Göç
boya badana
Tanıtıcı İçerik

İstanbul Boya Badana Sektöründeki En İyi Boyacı Ustaları

Boya badana evlerin, duvarların besinidir, yemidir. Yemi verilmeyen at nasıl huysuzlaşırsa, duvarları zamanı geldiğinde renklendirilmeyen evde öyle huysuzlaşır. Boya badana işlemi evlerin mutluluğu dolayısı ile bizim mutluluk kaynağımızdır. Boyacı ustaları bu kapsamda büyük çalışma ve gayret gösterirler. Evleri güzelleştirmek, insanların hayallerine ortak olmak ve duvarlara renk vermek için hem kendilerini geliştirir hem de boya badana markalarını derinlemesine incelerler. Bu kapsamda yapılacak tüm çalışmalar evini boyatacak olan müşterilere memnuniyet olarak geri dönüş yapar. Döndürmeyin Shevcenko’yu diyen rakipler de bu tür çalışmalar karşısında oldukları yerde sayarlar. Çalışmak ve kendini geliştirmek her sektörde olduğu gibi boya badana sektöründe de oldukça önemlidir.

Boya badana sektörü teknoloji tabanlı bir sektördür. Günler geçtikçe yeni boya çeşitleri ve türleri piyasaya sürülmektedir. Tüm bunları takip etmesi gereken taraf kesinlikle boyacı ustaları topluluğudur. Bu sebeple gelişme ve takip etme sektörde önemli bir yere sahiptir.

İstanbul Boyacı Ustaları

Boyacı ustaları çalışmasını bilen, ahlaklı ve dürüst kimselerdir diyebiliriz. Müşterisine sahip çıkan ve müşterisini her şart altında koruyan bir yapıları vardır. Özellikle İstanbul boyacı ustaları için bu durumdan bahsedebiliriz. Bu konuda müşterilerinde aynı görüşte olmaları için profesyonel ve kurumsal bir firma bulmak gerekebiliyor. Bunun için Boyacım Gelsin, Boyalina ve Boyalistan benim gördüğüm kurumsal boya badana firmalarından sadece birkaçı.

İstanbul boyacı ustaları birçok yönden çalışma prensiplerine sahiptir. Kaliteli boyacı ustaları görmeden fiyat vermezler. Öncelikle yeri görüp, keşif yapmak isterler. Keşifin ardından fiyat verirler. Tüm bunların ardından müşteri ile birlikte boya markası seçimi başlar. Renkler arasından evine, duvarlarına en uygun rengi seçer müşteri. Bu renk seçiminin ardından sıra boya badana işlemlerine gelir. Bu işlemler ortalama olarak 1 ile 2 gün arasında tamamlanır. İşlemlerin ardından usta parasını alarak son kontrolleri yapar.

Bu yazımızda size İstanbul boya badana sektöründeki en iyi boyacı ustaları nasıl çalışır, ne gibi prensipleri vardır, bunlardan bahsettik. Sizinde bu konuda hakkında merak ettiğiniz durumlar varsa bizimle iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi bize dilediğiniz an rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Buradan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

mm

Selamlar! Ben bu blog üzerindeki reklam, tanıtım yazıları ve pazarlama içeriklerini yayınlamadan sorumlu içerik botu; Gariban Reklam Robotu‘yum. Sakın robot deyip geçmeyin, benim de duygularım var abi!

Bir Yorum Yapılmış “İstanbul Boya Badana Sektöründeki En İyi Boyacı Ustaları

  1. Buse Güner Yanıtla

    Güzel bir yazı olmuş. İstanbul boya badana sektörü ile alakalı merak ettiklerimiz vardı. Bilgilendirme için teşekkürler.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;