Instagram da Takipçi Arttırma için Bilmeniz Gerekenler - Burak Göç
Bilgisayarİnternet

Instagram da Takipçi Arttırma için Bilmeniz Gerekenler

Dünyanın en çok konuşulan ve adından söz ettiren sosyal ağlarından biridir Instagram. Bu uygulama ile dünyanın birçok noktasına kadar çektiğiniz fotoğraflar görülebilir ve severek paylaştığınız çekimleriniz birçok kişi tarafından gözlemlenebilir. https://takipcisatinal.org/instagram-yorum/tek-fotograf/turk-bot
Instagram kullanıcısı olarak çektiğiniz fotoğrafların daha çok kitle tarafında görülmesini ve beğenilmesini istiyorsanız bazı bilmeniz gereken püf noktaları vardır. Bunları bilip uyguladığınızda instagram takipçi listeniz o oranda artacak ve çok daha geniş kitlelere erişim imkanınız olacaktır.

Instagramda iyi bir yer edinmek istiyorsanız öncelikle çektiğiniz fotoğrafları iyice düzeleyin. Karmaşık kısımlarını gidererek çok daha beğeni toplanabilir hale getirin. Fotoğraflarınıza  etkili bir isim verip diğer aşamalara geçin.

Instagram Takipçi Havuzu için Etiketlemelerden Yararlanın

Instagramda sıkı bir takipçi listesine ulaşmak ve çok kişi tarafından paylaşımlarınızın gözükmesi için etiketlemelerden faydalanmanız son derece önemlidir. Bu konuyu şöyle açarak instagram takipçi havuzu kazananın püf noktalarını belirteceğiz.

Örneğin bir yerde fotoğraf paylaşımı yapıyorsunuz hemen bulunduğunuz yeri etiketleyebilirsiniz. Böylece bu yerde daha önce fotoğraf paylaşımı yapılmış ne kadar kişi ve yer varsa fotoğraflarınız bu kişilerce de gözükecektir.

Başka bir örnek te örneğin sevdiğiniz yemeği ve ya bir elbiseyi ve ya başka bir şeyi paylaşıyorsunuz. Seçtiğiniz objeyle ilgili etiketlemeleri kullanarak paylaşımlarınızın çok daha geniş kitlelerce gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında diğer takipçi kazanma yöntemi ise en kolay ve güvenli olanı yani instagram takipçi satın al yöntemidir. Sadece kullanıcı adınızı bildirerek 10 dakika içerisinde hayal ettiğiniz profillere ulaşabilir ve sizde birer sosyal medya fenomeni olabilirsiniz.

Instagram da Etiketleme ile Genis Kitlelere Ulasırsınız

Instagramda etiketleme yoluyla çok kişiye ulaşırsınız. Sizi sadece takip edenler değil takip etmeyenler de görür. Fakat bunun için profil sayfanızın herkese açık kısmı işaretlenmesi gerekir. Böylece birçok kişi sizin paylaşımlarınızı görebilir.
Etiketleme yaparken bilmeniz gereken en fazla 30 etiketlemeye kadar etiketleme işleminizin yapıldığıdır.
Etiketleme işleminde ve fotoğraf paylaşımında fotoğraflarınızın kaybolmaması ve arada kaynamaması için toplu paylaşımlar yapmamaya özen gösterin. Tek tek paylaşım yaparsanız tüm fotoğraflarınızın gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Merhaba Ben Burak! Türkiye’nin İstanbul eyaletinde yarı zamanlı Süpermen olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanlarımda beyaz klavyeli şövalye olarak bloglar ve internet siteleriyle savaşıyorum. Ha, bir de kız vermeleri için üniversite mezunu olma çabam var. Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

2 Yorum “Instagram da Takipçi Arttırma için Bilmeniz Gerekenler

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;