Dijital Dünya Gak Dedi: Dijital Karga! - Burak Göç
Tamamen Kişisel

Dijital Dünya Gak Dedi: Dijital Karga!

Daha önce siz hiç gak guk yapan bir internet sitesiyle karşılaşmış mıydınız? Hiç kıvırmayın, karşılaşmadığınızı siz de ben de biliyoruz 😀 Dijital Karga, dijital dünyanın nabzını tutan, gündeme eğilen ve ajanslar konusuna takla attıran bir blog. Bu blog öyle bir izzet-i ikram ki blogcu arkadaşlardan tutalım, sosyal medyacısına (bu biraz tuhaf oldu kaportacı gibi) kadar herkesin kafasına uygun içerik bulabileceği bir internet günlüğü olduğunu söyleyebiliriz.

Tabii, bu internet günlüğünü tahmin edin bakalım bu kadar şen şakrak hale getiren nedir ve yazar kadrosu arasında kim bulunuyor? You are God Damn’ right hafız! Ben de varım.

Dijital karga, dijital medya ve trendlere dair onlarca kategoride gündelik içerikler hatta karga dilinde gak’lamalar sunuyor. Blog için önemli ipuçlarından dijital sektöre, dijital sektörden sosyal medyaya ve sosyal medyadan ajanslara… Hatta internet dünyasının en popüler kullanıcılarıyla yapılan ve Türkiye’de hatta muhtemelen dünyada bir ilk olan WhatsApp röportajları ile dijital karga tam anlamıyla gerçek bir karga…

Siteye girip, biraz sağa sola göz attıysanız şimdi isim konusuna gelebiliriz. Dijital Karga projesinin ismini ararken ekip arkadaşlarıyla birlikte saç baş yolmuştuk ve en sonunda arabamın üzerini pisleyen kargaya sabah söverken aklıma dijitalin de böyle bir kargasının olmasının hiçte fena bir fikir olmayacağı gelmişti. Nasıl ama, fikirler filan akıyor baba maşallah 😀

Dijital dünyanın nabzından, susmayan adam fenomenine, teknolojiden gündemin nabzına kadar Dijital karga’da mutlaka sizin için de gak guk edilecek bir şeyler vardır diye umuyorum. Blogun sadece içerik kısmında yer alıyorum ve doğrudan yönetiminde değilim. Yine de Dijital Karga’yı da en az kendi blogum kadar çok sevdiğimin altını özenle çizmem gerekiyor. Dijital Karga çok güzel, siz de gelsenize?

Dijital Karga’ya Uçmak için Tıklayınız!

Merhaba Ben Burak! Türkiye’nin İstanbul eyaletinde yarı zamanlı Süpermen olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanlarımda beyaz klavyeli şövalye olarak bloglar ve internet siteleriyle savaşıyorum. Ha, bir de kız vermeleri için üniversite mezunu olma çabam var. Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;