Better Call Saul'un 3. Sezonu Ne Zaman Başlıyor? - Burak Göç


better call saul
Dizi

Better Call Saul’un 3. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Yalnızca bir kaç hafta kadar önce, uzun süredir erteleye erteleye bir hal olduğum ve milletin ağzının suyunu akıta akıta bitiremediği Breaking Bad‘i izlemiş ve ne kadar güzel bir dizi olduğundan bahsetmiştim. Breaking Bad dizisi için yazdığım blog yazısına yorum yapan Mahsun Altan sayesinde, Breaking Bad dizisinin en renkli karakterlerinden biri olan Saul Goodman‘ın Better Call Saul olarak ayrı bir dizi haline getirilmiş olduğunu öğrendim.

Açıkçası bu arkadaş yazıya yorum yapmış olmasaydı muhtemelen Better Call Saul isimli diziden yıllarca haberdar olamayabilirdim. Hatta kim bilir belki de ben diziyi denk getirip, izlemeye başlayana kadar dizi final bile yapabilirdi. Gerçi şuan da dizinin yayınlanan 2 sezonunu bitirip, 3. sezonunu merakla beklediğimi düşünecek olursak, diziyi kaçırmam sanırım çok da fena olmazdı.

Better Call Saul Poster

Kısaca bahsetmek gerekirse; Better Call Saul dizisi Breaking Bad‘in en renkli karakterlerinden biri olan avukat Saul Goodman‘ın Breaking Bad serisinden çok önceki zamanlarını konu alıyor ve Saul’un hiç bilmediğimiz hikayesini konu ediniyor. Breaking Bad ile görmeye alışkın olduğunuz Albuquerque şehri ve meşhur çöllerine ait sahneleri tekrardan görmek istiyorsanız bu dizi tam sizin için biçilmiş kaftan.

Better Call Saul Mike

Dizi öyle komple yalın yaladıya bir dizi değil. Daha önce Breaking Bad’de gördüğümüz TucoHector SalamancaMikeMike’ın gelini ve torunu, ikiz dazlak kardeşler gibi sayısız karakter Better Call Saul dizisinde tamamen farklı ve benzersiz hikayeleriyle birlikte sizi bekliyor. Breaking Bad ile yetinmeyip, üstüne tüm bu karakterlerin arka planında yatan hikayeleri merak ediyorsanız Better Call Saul’u mutlaka değerlendirin.

Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İnternetin şöyle biraz altını üstüne getirdiğimde, Better Call Saul’un 3. sezonuna ilişkin birçok ipucuna rastladım. 2. Sezonun final bölümüyle de artık hikayenin kızışma zamanının geldiğini biliyoruz. İnternette yayılan dedikoduların da tamamı bu yönde. Yeni sezonda artık Better Call Saul dizisinin Breaking Bad ile ilişkileneceği düşünülüyor. Dizinin yapımcı ekibi de zaten diziye dair tanıdık bir yüzün yeni sezonda karşımızda olacağını söylemişti ki, bu karakterin Gus Fring olması bekleniyor.

Better Call Saul 3. sezon

Heyecanları zirvede bırakıp, 2. sezonuyla ekranlara veda eden Better Call Saul’u tekrardan izlemeye başlamamız için neyse ki çok uzun bir zaman beklememize gerek kalmayacakmış. 3. Sezonuyla dizi muhtemelen 2017’nin ilk ayları ve muhtemelen Şubat ayı içinde tekrardan izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yorumun mu Vardı? Buradan Alayım;